Şirketler topluluğumuzun bünyesinde 1993 yılında faaliyetlerine başlayan MEGA MAT-FEN Dershanesi markasıyla eğitim yayıncılığı sektörüne girerek alanını genişletmiştir. Daha sonra şirketler topluluğumuza çok sayıda eğitim yayınları markasının katılımıyla okul öncesinden üniversiteye uzanan geniş bir Seviye Dergisi Dershaneleri markasıyla eğitim kurumlarına dönüştürmeyi başarmış ve bu başarısını Özel Seviye Kolejleri ile okul eğitimine taşımıştır.

Öğrenimi etkin kılmak amacıyla bugüne kadar birçok kuram, model, strateji, yöntem, teknik geliştirmiştir. Eğitim – Öğretim aşamasında bütün sınavların başarısını 22 yıldır sürdürmektedir. Seviye Dershaneleri’nin başarısının temelinde, dünyadaki gelişmeleri izlemek ve bu gelişmeler doğrultusunda uygulamalar yapmak vardır. Dünyadaki en çağdaş eğitim modellerinin ülkemizdeki ilk uygulayıcısı olan Seviye Dershaneleri, Tam Öğrenme Modeli ile eğitimdeki tüm sınavlarına hazırlık sürecine yepyeni bir soluk getirmiştir.

Çağdaş Atatürkçü değerleri benimsemek ve eğitim yapılandırmasını bu değerler üzerine kurmak, bilgiler arasında transfer yapabilen öğrenciler yetiştirmek ve her öğrenciyi birey olarak kabul etmek, Ülke refahına katkıda bulunmak üzere, her öğrencinin kişisel yetenek ve gereksinimlerine uygun alanda okul eğitimi yapabilmelerini mümkün kılmaktadır.

Eğitim – Öğretim de hazırlık sürecini bilimsel bir altyapıya oturtan ve sektörde ortak bir bilinç yaratan, Seviye Dergisi Dershanelerini Denizli Şubesine girişimi ile Denizli’de ilk kez Özel Denizli Seviye Koleji kurulmuştur. Yayınları ve Dershaneleriyle ulusal marka haline gelen Seviye Eğitim kurumları, Türkiye’ye seçkin kurumlar kazandırma çalışmalarına hız vermiş ve eğitim – öğretim de deneyimini aktarmak üzere okullaşma süreci başlatmıştır. Toplamında kaliteyi benimsemiş, sektöründe örnek ve lider kuruluş olmuştur.

Özel Denizli Seviye Koleji deneyimli ve alanında yetkin kadrosu ile 2015 – 2016 eğitim ve öğretim döneminde hizmetlerine başlamıştır. Yaşam Kent Özel Seviye Kolejinde başarıyı keşfetmekle başlayan süreç öğrencilerin yaşamına yön verecek özellikleri beraberinde getirecektir. Özgüveni gelişen öğrenciler, çevreye uyumlu iletişim içine girecektir. Yaratıcılıklarını ortaya koyacaklar, ürettikçe sorumluluk alacaklardır. Deneyimleri zenginleştikçe bilinçli ve sağduyulu bireyler olacaklardır. Özel Denizli Seviye Kolejinde aldıkları eğitim ve öğretimle onlar yaşamın nesnesi değil öznesi olmaya hazırdırlar.

Hemen Ara 0 (258) 265 13 88

sites like animefreak animefreak anime freak tv

animeflix initial d animeflix animeflix ios

anime aniwatch anime stream

steins gate animedao animedao animedao boruto

attack on titan gogoanime gogoanime gogoanime dragon ball z