272

Ocak

272

Ocak

SEVİYE OKULLARI’NDA SINAV HEYECANI…

Özel Denizli Seviye Okulları bursluluk sınavına yoğun ilgi gösterildi. Seviye Okulları’nın başarılı eğitim sisteminden ve avantajlarından faydalanmak isteyen öğrenciler, velileriyle birlikte büyük heyecan yaşadılar.

Özel Denizli Seviye Okulları’nın başarı grafiğini yakından takip ettiklerini söyleyen öğrenci velileri “ 15-16 Şubat tarihlerinde, seviye okullarının bursluluk sınavı olduğunu duyunca, hiç beklemeden başvuru yaptık ve çocuklarımızı yönlendirdik. Çünkü, bu okulun eğitim anlayışını önemsiyor ve çocuklarımızın başarılı olma şansının artacağını biliyoruz. Heyecanla sınav sonuçlarını beklemeye başladık” dediler.

Özel Denizli Seviye Okulları Kurucu Müdür Mahmut Çatlık ise, gösterilen yoğun ilgi ve katılımdan dolayı memnuniyetini dile getirerek şöyle konuştu:

“15-16 Şubat tarihlerinde okulumuzda düzenlenen bursluluk sınavımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı öğrencilerimize ve öğrenci velilerimize çok teşekkür ediyoruz.  Seviye Okulları Ailesi’ne katılmak için atılan bu ilk adımın devamında, birlikte güzel bir gelecek geçirmemiz dileğiyle başarılar dileriz.”

Hemen Ara 0 (258) 265 13 88