1578

27Nisan2017

1578

27Nisan2017

23 NİSAN ŞENLİĞİ

    Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkusu Denizli Özel Seviye Okulları’na özel bir etkinlikle kutlandı.  

   Ege'nin En Büyük Eğitim yatırımı sloganıyla yola çıkan Denizli Özel Seviye Okulları muhteşem gösterilerle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.  Öğrencilerin sunduğu gösterileri izlemeye gelen ailelerini duygulandırırken gösteriler ayakta alkışlandı.  Saygı duruşu İstiklal Marşı ile başlayan kutlamalar, 7/A sınıfı öğrencisi Emine Aslı Şahin öğretmenler adına konuşma yaptı. Kurucu Müdür Mahmut Catlık’ın yerine ise konuşmayı Melihşal Önel isimli öğrenci yaptı.

Konuşmaların ardından Şeyma Akcan, İlayda Adar, Pelin Aydın isimli öğrenciler şiir okuyarak orada bulunan velileri duygulandırdı. Şiir dinletisinin ardından ise öğrenciler hazırlamış oldukları dans gösterisiyle konukları büyüledi.

  

4 DİLDE ŞİİR

6.A sınıfı öğrencilerinden Yaren isimli öğrenci Türkçe, Gülneva isimli öğrenci İngilizce, Nehir isimli öğrenci Almanca, Dilanur isimli öğrenci ise Rusça şiir okudu. Yine farklı dillerde öğrenciler şarkı söyledi. 6A 6B sınıfındaki öğrencilerinin Harmandalı ve Damat Alayı gösterisi ise ayakta alkışlandı.

 

 ATATÜRK ÇOCUKLARI

  Geceinin sonunda bütün öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen "Atatürk Çocukları" adlı marşın seslendirilmesi sırasında duygu dolu anlar yaşandı. Velilerin istekleri doğrultusunda tekrar tekrar söylenen bu marş ile adeta karnaval havasında geçen bu gecenin sonuna gelindi.

  Bu gecenin hazırlanmasında emeği geçen tüm öğretmen öğrenci ve personele teşekkür ederiz. 

      

Hemen Ara 0 (258) 265 13 88

sites like animefreak animefreak anime freak tv

animeflix initial d animeflix animeflix ios

anime aniwatch anime stream

steins gate animedao animedao animedao boruto

attack on titan gogoanime gogoanime gogoanime dragon ball z